fbpx

Novice

POLETNE POČITNICE

Poletne počitnice 2020 – Tokrat kar 4 termini taborov za otroke!

POLETNE POČITNICE, MI PRIHAJAMO!

Z veseljem naznanjamo, da bomo v Športnem parku Radomlje tudi letošnje poletje, tokrat že TRINAJSTIČ  zapored, izvajali dva  različna programa poletnih taborov za vse deklice in dečke (od 6 do 12 let).

1. športni poletni tabor
2. nogometni tabor

V razpisanih terminih bomo poletne počitnice vsak dan od 7:30 pa do 17:00 ure aktivno preživeli v mirnem in lepem okolju Športnega parka Radomlje in okolici. Ker se je nočitev v šotorih izkazala za nepozabno doživetje, bomo tudi letos eno noč preživeli skupaj s taborniki, seveda v kolikor se boste za to odločili. 

1. TERMIN –   29.6. – 3.7.2020
2. TERMIN – 6.7. -10.7. 2020
3. TERMIN – 13.7. – 17.7.2020
4. TERMIN – 24.8. – 28.8.2020

Namen obeh taborov je združiti prijetno s koristnim in vsakemu otroku zagotoviti, da bo na taborih čim bolj užival in še dolgo razlagal o svojih dogodivščinah, ki se mu bodo vtisnile v spomin. Za to bodo poskrbeli animatorji, ki uživajo v delu z otroki in za otroke.


PROGRAM:

ŠPORTNI POLETNI TABOR
V okviru športnega programa bodo dekleta in fantje aktivno preživeli počitniški teden in spoznavali osnove različnih športnih panog (odbojka, nogomet, košarka, badminton,atletika, rolanje…).  Za prijetno osvežitev bomo poskrbeli z odhodom na bazen in igrami z vodo. Že tradicionalno pa nas bodo obiskali tudi taborniki in gasilci. 

Nekaj časa namenili tudi zabavnemu učenju angleščine in spoznavanju osnov preživetja v naravi. Seveda ne bo manjkalo niti nepogrešljivega lova za zakladom, bitke talentov ter spoznavanja s športnimi igrami naših dedkov in babic.

Za dovoljšen vnos vitaminov bomo poskrbeli z domačo pripravo sodno-zelenjavnih napitkov, ki si jih bodo otroci sestavili po svojih željah. 

Da pa bodo tudi te poletne počitnice nekaj prav posebnega si bomo tudi sami postavili šotore, zakurili taborni ogenj, si na njem spekli slastne hrenovke in si ogledali film v našem kinu na prostem.

POLETNE POČITNICE

 

NOGOMETNI TABOR
Nogometno obarvani program je namenjen vsem nogometnim navdušenkam in navdušencem, ki si želijo tudi v poletnih dneh več časa preživeti ob igranju nogometa, ter si tako izboljšati nogometno tehniko, strel ali preigravanje. Udeleženci tega program bodo imeli 2x na dan trening z licenciranimi nogometnimi trenerji, igrali bodo nogometni tenis, si izmerili hitrost strela in skozi igro pilili svoje znanje. Med obema treningoma pa bodo izvajali preostale dejavnosti, ki so del športnega poletnega tabora.

Tako bomo del aktivnosti obeh programov  izvedli skupaj in tako vsem otrokom omogočili kar se da pester in zabaven program.

*Pridržujemo si tudi pravico do spremembe programa.

POLETNE POČITNICE


CENA:

  • Cena posameznega termina poletnih počitnic je 140€.
  • V kolikor se odločite tudi za taborniško nočitev, je potrebno doplačilo 10€.
  • OBROČNO PLAČILO – Možno je obročno plačilo. Zadnji obrok plačila pa je potrebno izvesti pred izbranim terminom tabora.
  • POPUST – 10% – člani NK Radomlje, ŽNK Radomlje, NK Virtus in NK Komenda
                       – 10% –  bratec/sestrica
                          Popusti se ne seštevajo!

CENA VKLJUČUJE: vse aktivnosti, športni pripomočki,  animatorji, kosilo, malica, prevozi in vstopnine, učno gradivo, diploma, vsak otrok pa bo prejel tudi povezavo do fotografij, ki ga bodo spominjale na nepozabne počitnice.


PRIJAVA:

Prijavite se na e-mail [email protected] ali na tel. številko 040/532-559 (Matic Robida).

Mesta so omejena, zato si svoje zagotovite čim prej!

Ob prijavi je potrebno posredovati naslednje podatke:
ime in priimek otroka,
– termin
– leto rojstva,
– naslov, poštna št. in kraj,
– telefon, e-pošta,
– član kluba (da/ne),
–  konfekcijska številka majice (višina otroka),
– vrsta počitnic (športni poletni tabor/nogometni tabor),
– ali bo otrok prenočil (da/ne)
– ali dovolite fotografiranje otroka (da/ne)

Za uspešno rezervacijo termina je potrebno plačati predplačilo  v znesku 30€, ki se všteva v končno plačilo, a se v primeru odjave ne vrača.

Navodila za izvedbo predplačila:

Naziv: NOGOMETNI KLUB RADOMLJE, Prešernova cesta 43, 1235 Radomlje

Sklic (referenca): 00 termin  2020,
npr. v primeru rezervacije prvega termina, ki poteka od 29. – 3.7. v vpišete referenco 00 29-03-07-2020

IBAN: SI56 0230 4001 6902 457 (Odprt pri NLB d.d.)

Namen plačila: Vrsta tabora (športni poletni tabor oz. nogometni tabor) in ime ter priimek otroka

Prijavite se na e-mail [email protected] ali na tel. številko 040/532-559 (Matic Robida).

POLETNE POČITNICE

 

POLETNE POČITNICE

KAKO SMO SE IMELI PREJŠNJA LETA?

Kako smo se imeli, si lahko ogledate na spodnjih povezavah:

https://www.nk-radomlje.si/sportni-poletni-tabor-v-radomljah-spet-navdusil/
–  http://nk-radomlje.si/rekordna-udelezba-na-poletnih-taborih/