fbpx

Kadeti (U-17)

 

 

Dragan Čadikovski

Glavni trener

Selekcija: U17

Licenca: UEFA A

 

Danijel Brezić

Pomočnik trenerja

Selekcija: U17

 

Luka Brumec

Trener vratarjev

Selekcija: U17

Licenca: UEFA B

 

Igor Barukčić

Vodja skavtinga

Selekcija: U17

Licenca: UEFA B

 

Kaja Bratina

Kineziologinja/kondicijska trenerka

Selekcija: U17

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
9 09.10.2022 11.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
Brinje Grosuplje
10 12.10.2022 12.30 Stadion Ilirija
Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje
11 16.10.2022 11.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
A2S Celje
12 22.10.2022 11.30 ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Mura
Kalcer Radomlje
13 29.10.2022 11.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Nafta 1903
14 05.11.2022 11.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana
15 26.11.2022 11.00 Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Bravo Nova KBM
Kalcer Radomlje
16 11.03.2023 12.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Koper
17 18.03.2023 12.30 Igrišče Rogoza
Maribor
Kalcer Radomlje
18 25.03.2023 12.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Gorica
19 01.04.2023 13.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Domžale
20 08.04.2023 14.00 Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Nova KBM Aluminij
Kalcer Radomlje
21 15.04.2023 14.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Krka
22 22.04.2023 14.30 Stadion Brinje Grosuplje
Brinje Grosuplje
Kalcer Radomlje
23 29.04.2023 14.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Ilirija Extra-Lux
24 03.05.2023 14.30 Stadion Olimp Celje
A2S Celje
Kalcer Radomlje
25 13.05.2023 14.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Mura
26 20.05.2023 14.30 Športni park Lendava
Nafta 1903
Kalcer Radomlje
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
1 06.08.2022 ob 15.30 Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Olimpija Ljubljana
10 : 0
Kalcer Radomlje
2 27.09.2022 ob 13.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
0 : 6
Bravo Nova KBM
3 25.08.2022 ob 18.30 ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Koper
5 : 1
Kalcer Radomlje
4 21.08.2022 ob 14.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
0 : 5
Maribor
5 28.08.2022 ob 11.00 Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Gorica
3 : 0
Kalcer Radomlje
6 03.09.2022 ob 11.00 Športni park Domžale - igrišče z UT
Domžale
1 : 2
Kalcer Radomlje
7 10.09.2022 ob 11.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
1 : 2
Nova KBM Aluminij
8 02.10.2022 ob 13.30 Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Krka
2 : 0
Kalcer Radomlje
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Bravo Nova KBM
8 6 1 1 26 : 11 + 15 19
2
A2S Celje
8 5 3 0 12 : 5 + 7 18
3
Olimpija Ljubljana
8 5 2 1 30 : 5 + 25 17
4
Domžale
8 4 2 2 24 : 11 + 13 14
5
Koper
8 4 2 2 19 : 10 + 9 14
6
Krka
8 4 1 3 10 : 13 - -3 13
7
Maribor
8 3 3 2 10 : 3 + 7 12
8
Brinje Grosuplje
8 3 2 3 11 : 10 + 1 11
9
Nova KBM Aluminij
8 3 2 3 9 : 17 - -8 11
10
Ilirija Extra-Lux
8 2 4 2 17 : 15 + 2 10
11
Nafta 1903
8 2 0 6 6 : 21 - -15 6
12
Mura
8 1 2 5 8 : 12 - -4 5
13
Gorica
8 1 0 7 6 : 25 - -19 3
14
Kalcer Radomlje
8 1 0 7 4 : 34 - -30 3
Mesto Igralec Klub Goli
1 Luka Topalović Domžale 13
2 Aldin Jakupović Olimpija Ljubljana 8
3 Matej Tadič Olimpija Ljubljana 5
3 Žan Kovačević Olimpija Ljubljana 5
3 Nik Grohar Bravo Nova KBM 5
3 Taj Rožič Šuligoj Ilirija Extra-Lux 5
3 Denis Hamulić Bravo Nova KBM 5
8 Edi Midžan Bravo Nova KBM 4
8 Alban Veselaj Maribor 4
8 Luka Dovžan Karahodžić Domžale 4
8 Gabriel Sojer Ilirija Extra-Lux 4
12 Tomaž Novak Krka 3
12 Maks Veličkov Gorica 3
12 Jakob Slak Koper 3
12 Kenan Kurtović Koper 3
12 Rene Hrvatin Koper 3
12 Dejan Suhovršnik A2S Celje 3
12 Tian Kosi Nafta 1903 3
12 Jan Krajnc Maribor 3
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi
Nemanja Milojević 1 1 512 8
Luka Pasutto 1 1 393 7
Alen Muminović 1 0 369 7
Leo Peranović 1 0 262 4
Mišel Raztresen 0 1 698 8
Anže Ločnikar 0 0 694 8
Sergej Stojanov 0 2 630 7
Miljan Pantić 0 3 630 7
Ivan Fran Dragaš 0 5 520 6
Maj Kmetič 0 1 519 7
Tian Marsel 0 0 517 6
Adin Jahić 0 0 364 5
Lan Samec 0 1 239 5
Matija Volčanšek 0 0 237 4
Tristan Cizej Miskić 0 0 224 6
Roko Mavra 0 0 180 2
Tarik Hasanić 0 1 171 6
Renato Ljubičić 0 0 168 6
Miha Golob 0 0 142 4
Gal Corn 0 0 136 3
Enej Potočnik Slatnar 0 0 112 2
Lan Kotnik 0 0 90 1
Kristian Pernek 0 1 60 1
Žak Jerman 0 1 40 1
Vito Brolih 0 0 32 1
Luka Jelić 0 0 26 1
Jure Mlakar 0 0 17 1
Nik Deisinger 0 0 0 0

Preberite tudi

Več novic