Članska ekipa

Zgornja vrsta: Marinšek Grega, Vrandečič Lovro, Pišek Anže, Einsiedler Andraž, Nuhanović Sandi, Primc Gal, Gojak Lan, Varga Sacha, Cerar Lenart
Srednja vrsta: McDonough David, Zabukovnik Mark, Panjeta Ali, Guček Luka, Brolih Lenart, Trdin Gašper, Latinčič Marko, Jazbec Rok, Stariha Leban David, Lojen Filip
Sedijo: Jakovljević Robi, Ahačič Matic, Poglajen Žan, Hanžič Rok, Drobne Oskar, Zupan Domen, Nikolić Žan, Cerar Luka, Duspara Rok

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
13 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci
14 Športni park Beltinci - glavno igrišče
Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje
15 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Krka
16 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Vitanest Bilje
17 Stadion Šmartno ob Paki
Šmartno 1928
Kalcer Radomlje
18 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež
19 07.03.2021 15.00 Športni park Dob
Roltek Dob
Kalcer Radomlje
20 14.03.2021 15.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Jadran Dekani
21 17.03.2021 15.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Krško
22 03.04.2021 16.30 Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
Rudar Velenje
Kalcer Radomlje
23 11.04.2021 16.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Triglav Kranj
24 18.04.2021 17.00 Športni park Vipolže
Brda
Kalcer Radomlje
25 21.04.2021 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Drava Ptuj
26 25.04.2021 17.00 Športni park Lendava
Nafta 1903
Kalcer Radomlje
27 02.05.2021 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Primorje eMundia
28 09.05.2021 17.00 Mestni stadion Ravne na Koroškem
Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje
29 15.05.2021 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek
30 19.05.2021 17.00 Stadion Portoval Novo mesto
Krka
Kalcer Radomlje
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
1 12.08.2020 ob 17.30 Igrišče Bilje, V Dolinci
Vitanest Bilje
0 : 4
Kalcer Radomlje
2 15.08.2020 ob 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
0 : 1
Šmartno 1928
3 22.08.2020 ob 19.00 Stadion Brežice
Brežice Terme Čatež
1 : 3
Kalcer Radomlje
4 29.08.2020 ob 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
3 : 1
Roltek Dob
5 06.09.2020 ob 16.30 Športni park Dekani
Jadran Dekani
0 : 1
Kalcer Radomlje
6 12.09.2020 ob 14.00 Stadion Matija Gubec Krško
Krško
2 : 5
Kalcer Radomlje
7 16.09.2020 ob 16.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
2 : 0
Rudar Velenje
8 19.09.2020 ob 20.30 Športni center Kranj
Triglav Kranj
0 : 4
Kalcer Radomlje
9 26.09.2020 ob 16.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
2 : 1
Brda
10 04.10.2020 ob 15.30 Športni park Zavrč
Drava Ptuj
1 : 4
Kalcer Radomlje
11 10.10.2020 ob 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
3 : 1
Nafta 1903
12 17.10.2020 ob 15.00 Mestni stadion Ajdovščina
Primorje eMundia
1 : 4
Kalcer Radomlje
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Kalcer Radomlje
12 11 0 1 35 : 9 + 26 33
2
Krka
12 9 3 0 34 : 11 + 23 30
3
Roltek Dob
12 9 1 2 33 : 17 + 16 28
4
Brežice Terme Čatež
12 8 2 2 19 : 14 + 5 26
5
Nafta 1903
11 6 3 2 36 : 13 + 23 21
6
Vitanest Bilje
12 6 2 4 21 : 18 + 3 20
7
Triglav Kranj
12 5 1 6 15 : 16 - -1 16
8
Fužinar Vzajemci
12 4 3 5 30 : 21 + 9 15
9
Rudar Velenje
11 4 3 4 14 : 16 - -2 15
10
Beltinci Klima Tratnjek
12 4 1 7 21 : 25 - -4 13
11
Krško
12 3 2 7 11 : 23 - -12 11
12
Drava Ptuj
12 3 1 8 16 : 27 - -11 10
13
Jadran Dekani
12 2 3 7 11 : 19 - -8 9
14
Primorje eMundia
12 2 3 7 8 : 21 - -13 9
15
Šmartno 1928
12 2 2 8 9 : 38 - -29 8
16
Brda
12 2 0 10 6 : 31 - -25 6
Mesto Igralec Klub Goli
1 Kaheem Anthony Parris Krka 11
2 Meshack Izuchukwu Ubochioma Nafta 1903 10
3 Denis Petrovič Roltek Dob 8
4 Luka Cerar Kalcer Radomlje 7
4 Jaka Bizjak Nafta 1903 7
4 Kristijan Šipek Roltek Dob 7
4 Sacha Varga Kalcer Radomlje 7
8 Marko Brekalo Krka 6
8 Vice Kendeš Fužinar Vzajemci 6
8 Tin Matić Vitanest Bilje 6
8 Tadej Trdina Fužinar Vzajemci 6
8 Marko Huč Krka 6
8 Nermin Haljeta Nafta 1903 6
8 Ester Sokler Brežice Terme Čatež 6
15 Žan Nikolić Kalcer Radomlje 5
15 Mateo Verunica Beltinci Klima Tratnjek 5
17 Mark Zabukovnik Kalcer Radomlje 4
17 Thomas Breganti Vitanest Bilje 4
17 Oliver Kregar Kalcer Radomlje 4
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi
Luka Cerar 7 2 1020 12
Sacha Varga 7 0 924 12
Žan Nikolić 5 1 413 12
Mark Zabukovnik 4 2 915 12
Oliver Kregar 4 2 677 10
Sandi Nuhanović 3 0 841 12
Rok Jazbec 1 2 1032 12
Zvonimir Blaić 1 2 1012 12
Gašper Trdin 1 2 858 11
Anže Pišek 1 0 504 10
David Šugić 0 1 1080 12
Jaka Ihbeisheh 0 1 1045 12
Luka Guček 0 4 758 9
Lenart Brolih 0 2 406 11
Robi Jakovljević 0 1 138 10
Filip Merlin 0 1 123 5
Andrej Pogačar 0 1 46 4
Mark Golob 0 0 39 6
Gal Primc 0 0 28 1
Anis Đuzić 0 0 21 6
Žiga Fermišek 0 0 0 0
Lenart Cerar 0 0 0 0

Preberite tudi

  • TEKMA ZA ZGODOVINO!

      Prošnja drugoligaških klubov, da se kljub epidemiološki situaciji v državi, tekme jesenskega dela sezone odigrajo do konca, je bila […]

  • VELIČASTNO!

    Včeraj se je v radomeljskem športnem parku, odigrala tekma 2. kroga slovenskega pokala.    Na igrišču sta se srečali dve […]

  • DVOBOJ STARIH ZNANCEV

    Jutri prihajajo v radomeljski športni park eminentni gostje. Fantje s Sežane. Mesta, ki je upravno, kulturno in gospodarsko središče slovenskega […]

  • RADOMELJSKI STROJ MELJE DALJE

    Naša članska selekcija nadaljuje svoj impresiven niz neporaženosti. Na dvanajstih tekmah, so vknjižili kar enajst zmag in doživeli en sam […]

  • ZA NAMI SPET ZMAGOVALNI VIKEND

    Živjo, družba.   Za nami je spet en veličasten vikend, kar pomeni, da imamo za vas kup dobrih novic. Malo […]

Več novic