fbpx

Članska ekipa

 

Zgornja vrsta: Marjanovič Darko, Marko Božić, Gašper Petek, Nik Fortuna, Zvonimir Blaić, Primc Gal, Dario Rugašević, Žiga Fermišek

Srednja vrsta: Čančar Ivo, Zabukovnik Mark, Brolih Lenart, Mužek Mateo, Žulj Marko, Zupan Domen, Šugić David, Botonjić Amir, Varga Sacha, Guček Luka, Jazbec Rok, Vuco Vilibald, Nika Remzgar

Sedijo: Šarić Ivan, Nuhanović Sandi, Cerar Luka, Pogačar Andrej, Hanžič Rok, Bašić Nermin, Nikolić Žan, Pišek Anže, Ihbeisheh Jaka, Kregar Oliver.

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
19 05.12.2021 13.00 Športni park Šiška Ljubljana
Bravo
Kalcer Radomlje
20 11.12.2021 17.00 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana
21 09.02.2022 Športni park NK Aluminij
Aluminij
Kalcer Radomlje
22 12.02.2022 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
Maribor
23 19.02.2022 Mestni stadion Fazanerija
Mura
Kalcer Radomlje
24 26.02.2022 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
CB24 Tabor Sežana
25 02.03.2022 Štadion Z'dežele
Celje
Kalcer Radomlje
26 05.03.2022 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
Koper
27 12.03.2022 Športni park Domžale
Domžale
Kalcer Radomlje
28 19.03.2022 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
Bravo
29 02.04.2022 Stadion Stožice Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje
30 09.04.2022 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
Aluminij
31 16.04.2022 Ljudski vrt Maribor
Maribor
Kalcer Radomlje
32 23.04.2022 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
Mura
33 30.04.2022 Stadion Rajko Štolfa Sežana
CB24 Tabor Sežana
Kalcer Radomlje
34 07.05.2022 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
Celje
35 14.05.2022 ŠRC Bonifika Koper
Koper
Kalcer Radomlje
36 21.05.2022 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
Domžale
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
1 16.07.2021 ob 17.00 Športni park Šiška Ljubljana
Bravo
0 : 0
Kalcer Radomlje
2 25.07.2021 ob 17.00 Športni park, Domžale
Kalcer Radomlje
1 : 1
Olimpija Ljubljana
3 30.07.2021 ob 20.15 Športni park Kidričevo
Aluminij
0 : 2
Kalcer Radomlje
4 07.08.2021 ob 20.15 Športni park, Domžale
Kalcer Radomlje
1 : 2
Maribor
5 03.09.2021 ob 17.00 Mestni stadion Fazanerija
Mura
4 : 2
Kalcer Radomlje
6 21.08.2021 ob 17.00 Športni park, Domžale
Kalcer Radomlje
0 : 1
CB24 Tabor Sežana
7 27.08.2021 ob 20.15 Arena Z'dežele
Celje
2 : 0
Kalcer Radomlje
8 12.09.2021 ob 17.00 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
1 : 4
Koper
9 18.09.2021 ob 17.00 Športni park Domžale
Domžale
2 : 0
Kalcer Radomlje
10 22.09.2021 ob 17.00 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
0 : 2
Bravo
11 25.09.2021 ob 20.15 Stadion Stožice Ljubljana
Olimpija Ljubljana
2 : 3
Kalcer Radomlje
12 01.10.2021 ob 20.15 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
2 : 2
Aluminij
13 16.10.2021 ob 20.15 Ljudski vrt Maribor
Maribor
1 : 0
Kalcer Radomlje
14 24.10.2021 ob 17.00 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
2 : 2
Mura
15 30.10.2021 ob 14.00 Stadion Rajko Štolfa Sežana
CB24 Tabor Sežana
0 : 1
Kalcer Radomlje
16 05.11.2021 ob 17.00 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
3 : 2
Celje
17 21.11.2021 ob 20.15 ŠRC Bonifika Koper
Koper
3 : 2
Kalcer Radomlje
18 27.11.2021 ob 15.00 Športni park Domžale
Kalcer Radomlje
0 : 2
Domžale
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Koper
17 10 3 4 30 : 20 + 10 33
2
Maribor
17 10 3 4 27 : 18 + 9 33
3
Bravo
17 7 6 4 15 : 10 + 5 27
4
Olimpija Ljubljana
16 8 3 5 20 : 16 + 4 27
5
Domžale
18 6 5 7 24 : 26 - -2 23
6
Mura
16 5 7 4 20 : 22 - -2 22
7
Celje
17 6 3 8 19 : 21 - -2 21
8
Aluminij
18 4 6 8 17 : 25 - -8 18
9
CB24 Tabor Sežana
18 4 4 10 17 : 19 - -2 16
10
Kalcer Radomlje
18 4 4 10 20 : 32 - -12 16
Mesto Igralec Klub Goli
1 Maks Barišič Koper 10
2 Dino Stančič CB24 Tabor Sežana 6
2 Mustafa Nukić Olimpija Ljubljana 6
2 Almedin Ziljkić Olimpija Ljubljana 6
2 Ognjen Mudrinski Maribor 6
6 Kaheem Anthony Parris Koper 5
6 Amadej Maroša Mura 5
6 Ivan Božić Celje 5
9 Arnel Jakupović Domžale 4
9 Senijad Ibričić Domžale 4
9 Louis Marie Rodrigue Bongongui CB24 Tabor Sežana 4
9 Žan Medved Celje 4
9 Bede Amarachi Osuji Koper 4
9 Sandi Ogrinec Bravo 4
9 Dejan Georgijević Domžale 4
9 Gedeon Guzina Kalcer Radomlje 4
9 Armin Đerlek Aluminij 4
9 Loren Maružin Bravo 4
9 Ivan Šarić Kalcer Radomlje 4
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi
Ivan Šarić 4 3 1142 16
Gedeon Guzina 4 0 639 10
Marko Božić 3 3 1297 17
Sacha Varga 3 1 645 17
Luka Guček 1 2 1555 18
Mark Zabukovnik 1 3 1369 17
Sandi Nuhanović 1 2 1253 18
Marko Žulj 1 1 852 12
Oliver Kregar 1 2 469 16
Mateo Mužek 0 7 1329 16
Gal Primc 0 1 1323 16
Andrej Pogačar 0 2 927 16
Zvonimir Blaić 0 1 829 12
David Šugić 0 1 810 9
Rok Jazbec 0 4 636 13
Darko Marjanović 0 0 630 7
Luka Cerar 0 1 537 9
Jaka Ihbeisheh 0 1 494 10
Žan Nikolić 0 0 262 7
Dario Rugašević 0 1 233 3
Emil Velić 0 0 180 2
Jonathan Bumbu 0 0 171 5
Anže Pišek 0 2 101 3
Gašper Petek 0 0 78 2
Anže Kolar 0 0 58 2
Nik Fortuna 0 0 19 2
Anel Zulić 0 0 19 1
Patrik Mesarić 0 0 0 0
Rok Štorman 0 0 0 0
Žiga Fermišek 0 0 0 0
Lenart Brolih 0 0 0 0
Vilibald Vuco 0 0 0 0
Lenart Cerar 0 0 0 0

Preberite tudi

  • PO PRAVEM TRILERJU BREZ TOČK

    Nedelja, 21.11.2021, 17. krog, 1.PLTS, Koper NK Koper : NK Radomlje 3:2 Strelca: Marko Božić (52.), Gedeon Guzina (79.)   […]

  • NK Radomlje NK Celje Prva Liga Telemach

    Prva liga Telemach  Petek, 5.11.2021; 16.krog Mestni stadion Domžale  NK Radomlje : NK Celje ; 3-2 Strelca: 1:0 Guzina (21.), […]

  • 1NK Tabor Sežana NK Radomlje
    DO ZMAGE V 90. MINUTI

    Prva liga Telemach  Sobota, 30.10.2021; 15.krog Stadion Rajka Štolfe Strelec: 0:1 Guzina (90.)   V 15. krogu so se Radomlje […]

  • NK Radomlje NK Celje POKAL UNION

    V športnem parku Domžale se je v sredo ob 15. uri odvijalo četrtfinale pokala Pivovarne Union med domačimi NK Kalcer […]

  • Prva liga Telemach  Nedelja, 24.10.2021; 14.krog Mestni stadion Domžale  NK KALCER RADOMLJE : NK MURA 2:2 (1:0 )  1:0 Božić […]

Več novic