NOGOMETNI TABOR

KDO: nogometni navdušenci in navdušenke od 6 do 12 let.
KDAJ: v razpisanih terminih med 7:30 in 17:00 uro
KJE:
v mirnem in lepem okolju Športnega parka Radomlje ter okolici.

Otrokom bosta vsak dan omogočena dva nogometna treninga, kjer bodo lahko urili svoje nogometne veščine z licenciranimi in nogometnimi trenerji s strokovnim pristopom. Nogometne vsebine pa bomo dopolnili še z ostalimi aktivnostmi. Več nadaljevanju…

1. TERMIN –   28.6. – 2.7.2021
2. TERMIN – 5.7. -9.7. 2021
3. TERMIN – 12.7. – 16.7.2021 – ZASEDENO!
4. TERMIN – 16.8. – 20.8.2021
5. TERMIN – 23.8. – 27.8.2021

Namen tabora je združiti prijetno s koristnim in vsakemu otroku zagotoviti, da bo v teh počitniških dneh čim bolj užival, izpopolnil svoje nogometno znanje in še dolgo razlagal o svojih dogodivščinah, ki se mu bodo vtisnile v spomin. Za to bodo poskrbeli trenerji in animatorji, ki uživajo v delu z otroki in za otroke.

PROGRAM:

Tabor je namenjen vsem nogometnim navdušenkam in navdušencem, ki si želijo tudi v poletnih dneh več časa preživeti ob igranju nogometa, ter si tako izboljšati nogometno tehniko, strel ali preigravanje. Udeleženci tega programa bodo imeli 1x –  2x na dan trening z licenciranimi nogometnimi trenerji, igrali bodo nogometni tenis, si izmerili hitrost strela in skozi igro pilili svoje znanje.Na treningih pa se jim bodo pridružili tudi igralci članskega moštva.

Treningi bodo temeljili predvsem na:
– izboljšanju kontrole žoge,
– preigravanju
– igralnih oblikah 1:1, 3:1, 4:2,
– krepitvi splošne motorične sposobnosti

Skupine bodo prilagojene glede na starost in predznanje.

Ker pa je naš namen, da so otroci čimbolj aktivni in na svežem zraku,  bomo v prostem času skupaj igrali tudi druge športe (odbojka,  košarka, badminton).

Poleg nogometa, bomo skozi teden počeli tudi cel kup drugih stvari:

– kolesarski izlet,
– odhod na bazen in igre z vodo (poskrbljeno je tudi za neplavalce)
– obisk tabornikov (postavljanje šotorov,taborniški večer)
– obisk gasilcev,
– zabavno učenje angleščine,
spoznavanje osnov preživetja v naravi,
 – lov za zakladom,
– otroška bitka talentov,
– športne igre naših dedkov in babic
priprava sadno-zelenjavnih napitkov, ki si jih bodo otroci sestavili po svojih željah
– pohod v naravo
– vodna drča in oviratlon

Da pa bodo počitnice nekaj prav posebnega si bomo tudi sami postavili šotore, zakurili taborni ogenj, si na njem spekli slastne hrenovke in si ogledali film v našem kinu na prostem.

*Pridržujemo si tudi pravico do spremembe programa.

CENA:

• Cena posameznega tedenskega termina poletnih počitnic znaša 150€.
  • Za prvih 20 prijavljenih znaša cena 140€
  • OBROČNO PLAČILO – Možno je obročno plačilo na 3 obroke. Zadnji obrok plačila pa je potrebno izvesti pred izbranim terminom tabora. V kolikor želite obročno plačilo, le to navedite poleg prijave.
  • POPUST – 10% – člani NK Radomlje, ŽNK Radomlje, NK Virtus, NK Komenda,
                                      NK Laby’s Mengo   28
                       – 10% –  bratec/sestrica
    *Popusti se ne seštevajo!

CENA VKLJUČUJE: animacijski program, animatorji, kosilo, dopoldanska in popoldanska malica ter večerja na dan nočitve, prevozi in vstopnine, učno gradivo, diploma, majica, vsak otrok pa bo prejel tudi povezavo do fotografij, ki ga bodo spominjale na nepozabne počitnice.

PRIJAVA – Mesta so omejena, zato si svoje zagotovite čim prej!

Termin od 12.7. – 16.7.2021 je ZASEDEN.

*Člani kluba imajo 10% popust.
NK RadomljeŽNK RadomljeNK VirtusNK KomendaNK Laby's Mengo 28ni član

DANE

DANESporočimo naknadno

Za uspešno rezervacijo termina je potrebno plačati predplačilo v znesku 30€, ki se všteva v končno plačilo, a se v primeru odjave ne vrača. Navodila za plačilo prejmete po izpolnjeni prijavnici. V primeru odpovedi termina zaradi epidemioloških razmer, bomo znesek rezervacije vrnili.

Za vse informacije se obrnite na e-mail [email protected] ali na tel. številko 040/532-559 (Matic Robida).

KAKO SMO SE IMELI PREJŠNJA LETA?

PRED NAMI JE  ŠE ZADNJI POČITNIŠKI TERMIN

–  http://nk-radomlje.si/rekordna-udelezba-na-poletnih-taborih/