fbpx

Novice

Mladinske selekcije že končale z letošnjo sezono

Danes je Nogometna zveza Slovenije podala uradno informacijo, da se je prvenstvo mladinskih selekcij za sezoni 2019/20 že zaključilo. Tako naše mladinske selekcije nadaljujejo s tekmovanjem poleti, ko bo na sporedu sezona 2020/21…

Selekcija U15 je torej zadnjo tekmo letošnje sezone odigrala že davnega novembra 2019 in je tako zaključila s tekmovanjem z letošnjo sezono. Fantje so zbrali sedem točk, a verjamemo, da bi jih bil seštevek veliko večji, če bi se prvenstvo odigralo do konca. 2005 letnik se bo tako z novo sezono pridružil kadetski ekipi. Slednja je svoje zadnje srečanje, tako kot mladinska selekcija, odigrala v Gorici kjer so po številnih priložnostih na žalost izgubili točke. Kadetsko selekcijo tako zapuščajo številni fantje letnika 2003, ki se bodo v novi sezoni pridružili letniku 2002 pri selekciji U19.

Kako bo izgleda sezona 2020/21 v mladinskih kategorijah je trenutno le stvar ugibanja, neuradno pa naj bi se 1. SKL in 1. SML pridružili ekipi Brinja in Drave…