ŠPORTNI TABOR

KDO: deklice in dečki  stari od 6 do 12 let.
KDAJ: v razpisanih terminih med 7:30 in 17:00 uro

1. TERMIN –   29.6. – 3.7.2020
2. TERMIN – 6.7. -10.7. 2020
3. TERMIN – 13.7. – 17.7.2020
4. TERMIN – 24.8. – 28.8.2020

KJE: v mirnem in lepem okolju Športnega parka Radomlje ter okolici.

Otrokom bosta vsak dan omogočen pester nabor športnih, družabnih in ustvarjalnih aktivnosti. Izkušeni animatorji bodo poskrbeli za varno in kreativno preživljanje počitniških dni.

Namen tabora je otrokom popestriti počitniške dni. V primeru lepega vremena bomo ves čas preživeli na zunanjih površinah.

PROGRAM:

Otroci se bodo tako spoznali z osnovami različnih športnih panog (odbojka, nogomet, košarka, badminton,atletika, rolanje…).  Za prijetno osvežitev bomo poskrbeli z odhodom na bazen in igrami z vodo. Že tradicionalno pa nas bodo obiskali tudi taborniki in gasilci.

Nekaj časa namenili tudi zabavnemu učenju angleščine in spoznavanju osnov preživetja v naravi. Seveda ne bo manjkalo niti nepogrešljivega lova za zakladom, bitke talentov ter spoznavanja s športnimi igrami naših dedkov in babic.

Za dovoljšen vnos vitaminov bomo poskrbeli z domačo pripravo sodno-zelenjavnih napitkov, ki si jih bodo otroci sestavili po svojih željah.

Da pa bodo počitnice nekaj prav posebnega si bomo tudi sami postavili šotore, zakurili taborni ogenj, si na njem spekli slastne hrenovke in si ogledali film v našem kinu na prostem, seveda v kolikor na bo vreme to dopuščalo.

*Pridržujemo si tudi pravico do spremembe programa.

CENA:

• Cena posameznega termina poletnih počitnic je 140€.
  • V kolikor se odločite tudi za taborniško nočitev, je potrebno doplačilo 10€.
  • OBROČNO PLAČILO – Možno je obročno plačilo. Zadnji obrok plačila pa je potrebno izvesti pred izbranim terminom tabora.
  • POPUST – 10% – člani NK Radomlje, ŽNK Radomlje, NK Virtus in NK Komenda
                       – 10% –  bratec/sestrica
                          Popusti se ne seštevajo!

CENA VKLJUČUJE: vse aktivnosti, športni pripomočki,  animatorji, kosilo, malica, prevozi in vstopnine, učno gradivo, diploma, vsak otrok pa bo prejel tudi povezavo do fotografij, ki ga bodo spominjale na nepozabne počitnice.

PRIJAVA

Prijavite se na e-mail [email protected] ali na tel. številko 040/532-559 (Matic Robida).

Mesta so omejena, zato si svoje zagotovite čim prej!

Ob prijavi je potrebno posredovati naslednje podatke:
ime in priimek otroka,
– termin
– leto rojstva,
– naslov, poštna št. in kraj,
– telefon, e-pošta,
– član kluba (da/ne),
–  konfekcijska številka majice (višina otroka),
– vrsta počitnic (športni poletni tabor/nogometni tabor),
– ali bo otrok prenočil (da/ne)
– ali dovolite fotografiranje otroka (da/ne)

Za uspešno rezervacijo termina je potrebno plačati predplačilo  v znesku 30€, ki se všteva v končno plačilo, a se v primeru odjave ne vrača.

Navodila za izvedbo predplačila:

Naziv: NOGOMETNI KLUB RADOMLJE, Prešernova cesta 43, 1235 Radomlje

Sklic (referenca): 00 termin  2020,
npr. v primeru rezervacije prvega termina, ki poteka od 29. – 3.7. v vpišete referenco 00 29-03-07-2020

IBAN: SI56 0230 4001 6902 457 (Odprt pri NLB d.d.)

Namen plačila: Vrsta tabora (športni poletni tabor oz. nogometni tabor) in ime ter priimek otroka

KAKO SMO SE IMELI PREJŠNJA LETA?

Kako smo se imeli, si lahko ogledate na spodnjih povezavah:

–  http://nk-radomlje.si/rekordna-udelezba-na-poletnih-taborih/