fbpx

Novice

ZNANI SO NASPROTNIKI RADOMLJANOV NA PRIPRAVLJALNIH TEKMAH

V Radomljah že s polno paro potekajo priprave na novo sezono. Radomljani so zavihali rokave ter pričeli s treningi, znani pa so tudi nasprotniki s katerimi se bo ekipa rumeno-črnih pomerila v času priprav na novo tekmovalno sezono.

Radomljani so v nedeljo 19.6. že odigrali prvo prijateljsko tekmo, nasprotnik je bil HUNS. V soboto 25.6. se bodo v Športnem parku Radomlje pomerili z ekipo Radničkega iz Niša. V nedeljo 3. julija bodo v Radomljah gostovali nogometaši poljskega Slaska iz Wroclawa. Tri dni za tem se bo ekipa Nermina Bašića pomerila s Triglavom iz Kranja, ki nastopa v drugi slovenski ligi. Zadnji pripravljalni obračun pred pričetkom prvenstva pa bodo Radomljani odigrali s hrvaškim prvoligašem HNK Gorica. Vse prijateljske tekme bodo odigrane v Športnem parku Radomlje.

Tekst in grafična podoba: Lamin Diallo