fbpx

Novice

NK RADOMLJE PODPISAL PRVO PROFESIONALNO POGODBO Z ANŽETOM KOLARJEM

NK Radomlje nadaljuje z dopolnjevanjem ekipe za prihodnjo tekmovalno sezono. Naslednji igralec, ki je s sklubom sklenil profesionalno sodelovanje je osemnajstletni vezist Anže Kolar.

Kolar, ki lahko igra tudi na položaju bočnega branilca, je v lanski sezoni nastopal za mladinsko ekipo. Za selekcijo do devetnajst let je zbral 24 nastopov in dosegel en zadetek. V mladinskem moštvu je opravljal tudi vlogo kapetana, že v jesenskem delu prvoligaškega tekmovanja pa je debitiral tudi za člansko moštvo. Skupno je v Prvi ligi Telemach zbral 3 nastope, debitiral pa je že novembra 2021 na obračunu proti Kopru.

NK Radomlje tako nadaljuje z uveljavljanjem mladih igralcev v članski ekipi in še naprej promovira strategijo integracije doma vzgojenih nogometašev.

Tekst in foto: Lamin Diallo