fbpx

Novice

ZA NK RADOMLJE PODPISAL TIN HRVOJ

NK Radomlje je sklenil dogovor z novim igralcem. Prva okrepitev v poletnem prestopnem roku je Tin Hrvoj. Gre za enaindvajsetletnega ki igra na pozicija desnega bočnega branilca in je v lanski sezoni v prvem delu prvenstva nastopal za Hrvatski Dragovoljac. V prvi hrvaški nogometni ligi je zbral pet nastopov.

Hrvoj je prav tako nastopal za mlado hrvaško reprezentanco. V kategorijah U17, U19 in U20 je skupno zbral 23 nastopov.

Hrvoj je za našo spletno stran dejal: ”Zelo sem vesel, da bom imel priložnost igrati v prvi slovenski ligi. Glede na to, da sem nazadnje igral v drugi hrvaški ligi, je to zame korak naprej. Vem, da slovensko ligo spremlja veliko uglednih klubov iz tujine, kar je zame le še dodatna motivacijo. Iskreno si želim, da bi z Radomljami uspeli še izboljšati lanskoletni končni rezultat”.

Hrvoj se je že priključil treningom članske ekipe NK Radomlje in bo že v nedeljo na voljo za prijateljski obračun proti poljskemu Slasku.

Tekst: Lamin Diallo