fbpx

Novice

V sredo ob 15.30 spektakel v Športnem parku

V sredo se bo s pričetkom ob 15.30 odvijal dvoboj osmine finala Pokala Slovenije. Radomljani bodo na domačem igrišču pričakali gostujočo Gorico…

Radomljani v letošnji sezoni poraza še ne poznajo. Tako v pokalu, kot tudi v prvenstvu nizajo zmago za zmago. Nasprotnikov ne podcenjujejo in se na vsakega nasprotnika pripravijo z visoko mero spoštovanja. Navsezadnje to nogometaši pokažejo tudi na terenu. Da bo v sredo še veliko dodatnega naboja priča dejstvo, da velja omeniti še veliko rivalstvo obeh navijaških skupin. Goričani v Radomlje prihajajo po tesnem prvenstvenem porazu in sicer so bili od vrtnic boljši Krčani z 2:3. Rumeni bojevniki pa se v sredino srečanje podajajo po zahtevnem gostovanju v Dekanih kjer so osvojili vse tri točke in tako nadaljujejo niz neporaženosti pod taktirko Oskarja Drobneta.

V sredo bo vsekakor povsem drugačna zgodba. Tekma z veliko dozo adrenalina, naboja in živčnosti. Navsezadnje se bo v sredo igralo za prestiž, za napredovanje v četrtfinale Pokala Slovenije. Za konec le še znameniti citat:” Derbi se ne igra, derbi se zmaguje.” Zato vsi navijači zelo lepo vabljeni v sredo ob 15.30 uri v Športni park Radomlje vzpodbujat rumene bojevnike…

HOČEMO, ZMOREMO, SMO !