Novice

U15

STAREJŠI DEČKI NA VALTER CUP V SARAJEVO

Po visoki zmagi v uvodnem krogu spomladanskega dela prvenstva, ko so starejši dečki ugnali NK Litija s 14:0, so se danes odpravili na izjemno močan turnir Valter Cup v Sarajevo.

Po najvišji zmagi v sezoni, so se danes dopoldne rumeni bojevniki zbrali v Športnem parku Radomlje in se s kombijem odpeljali v Sarajevo, kjer se bodo udeležili izjemno močnega turnirja Valter Cup. Turnir, na katerem nastopa 16 ekip, se bo začel jutri in bo trajal tri dni. Radomljani so bili izžrebani v skupino D, v kateri se bodo pomerili s CSKA Moscow, Kasimpaso A.S. in pa FK Vojvodina. Trije močni in eminentni nasprotniki, proti katerim se bodo borili naši fantje.

Na turnirju bodo med že omenjenimi igrali tudi velikani evropskega nogometa, kot so milanski Inter, Fenerbahče, Bursaspor, PAOK, Dinamo Zagreb, Crvena Zvezda in drugi.

Srečno v Sarajevu ekipi in trenerju Dušanu Baluttu.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO – RUMENI BOJEVNIKI

Besedilo: Matic Robida