Novice

PRVA DOMAČA TEKMA V SPOMLADANSKEM DELU

Naši fantje so v ponedeljek prikazali odlično predstavo in zasluženo slavili na gostovanju pri nogometnem klubu Ilirija. To je bila prva zmaga v spomladanskem delu prvenstva, ki bo rumenim bojevnikom prav gotovo dala krila za prihodnje tekme. Prva prihaja že v soboto, ko v goste prihaja ekipa nogometnega kluba Rogaška, ki trenutno zaseda 10. mesto na prvenstveni lestvici. Prva tekma v sezoni med sobotnima tekmecema se je končala z zmago naših šampionov z izidom 2:3, potem ko je odločilni gol ob koncu tekme dosegel Anel Hajrić. Pred njim sta mrežo Rogaške na omenjeni tekmi zatresla Barukčić in Halilović.

Sobotna tekma, ki bo potekala v športnem parku Radomlje, se bo pričela ob 16:00 uri. Pravico na srečanju bo delil Andraž Stojanoski, pomagala pa mu bosta Rafael Ajdovec in Miha Kalan. Ekipa Rogaške prav gotovo ne bo lahek nasprotnik, saj so na zadnjih dveh tekmah dosegli kar sedem zadetkov, vseeno pa naše fante zanima samo napadalna igra na vse tri točke. Zaradi kazni štirih rumenih kartonov bo moral dvoboj izpustiti Robi Jakovljević, v igralski kader pa se vrača Denis Lidjan. Vse naše zveste navijače vabimo, da pridete na tekmo in podprete naše fante. Prav tako pa vas v soboto zvečer vabimo na koncert skupine TABU, ki bo gostovala v našem športnem parku.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO