fbpx

Novice

Sacha Varga se seli v Srbijo

Dosedanji član Radomelj in najboljši strelec jesenskega dela rumenih bojevnikov odhaja v Srbijo. Strokovno vodstvo pospešeno išče rešitve, med drugim pa še dokaz več, da se v Radomljah dela več kot odlično.

Sacha Varga je pred prihodom v Radomlje igral za Brda in pred prihodom v Radomlje praktično bil brez kluba. Športni direktor in strokovno vodstvo so njegov potencial prepoznali in mu poleti tudi ponudili priložnost. Slednjo je Sacha Varga več kot odlično vnovčil. Dosegel je namreč kar trinajst prvenstvenih zadetkov in bil ključni mož v napadu rumenih bojevnikov. Na žalost pa si je srbski nogometaš katerega oče je legenda Partizana našel novo sredino in sicer v Srbiji.

Sacha Varga odhaja v Ivanjico kjer bo nosil dres Javorja. Javor je klub, ki redno nastopa v prvi srbski ligi, pogodbo pa ga za omenjeni klub veže do leta 2022. Sacha hvala za vse prijetne trenutke in veliko športne sreče v nadaljevanju kariere.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

Foto: Manca Hvalič