fbpx

Novice

Novi trener mladincev je Damir Šabotić

Damir Šabotić je v začetku leta 2020 okrepil strokovno vodstvo in tako prevzel vodenje mladincev. Gre za trenerja, ki je v svoji trenerski karieri med drugim vodil tudi člane Doba…

Nekdanji nogometaš SCT Olimpije, Domžal, Kopra, Ivančne Gorice, Svobode, Kamnika, Factorja in Doba bo svoje znanje delil z mladinskim moštvom Radomelj. Damir bo nasledil Dave McDonougha, ki je to delal opravljal zgolj začasno. Damir ima veliko izkušenj z vodenjem moštev, med drugim je vodil tudi člane Svobode in Doba. In prav te izkušnje lahko Radomljam in mladincem doprinesejo svežino, inovativnost ter napredek.  Kljub nekoliko rezultatskem slabem nizu v jesenskem delu pa verjamemo v naše mladince, da bodo v spomladanskem delu dokazali svoje sposobnosti in zmožnosti.

SKUPAJ SMO MOČNEJŠI!

Foto: SNPortal.si / Lado Vavpetič