Novice

Radomljani pričeli s pripravami…

Radomljani so v ponedeljek pričeli s pripravami na spomladanski del sezone. Slednjo si želijo začinit z zgodovinskim uspehom in sicer z uvrstitvijo v finale pokala. Vsekakor je cilj tudi uvrstitev v med elito slovenskega nogometa…

Rumeni bojevniki so se zbrali v ponedeljek ob 15.00 uri, na samem začetku pa so Radomljani lahko pozdravili tudi nekaj novih obrazov. Strokovni kader je na čelu s športnim direktorjem Dave McDonoughom in glavnim trenerjem Oskarjem Drobnetom zavihal rokave, saj si v moštvo želijo pripeljati nogometaše, ki bodo dodali kvaliteto samemu moštvu, med drugim pa tudi zaostrili konkurenco. Radomljani bodo prvo pripravljalno srečanje odigrali proti Bravotu in sicer 25. januarja.

Več o samih pripravah in okrepitvah spremljajte naša socialna omrežja ter uradno spletno stran saj bo zimski prestopni rok več kot zanimiv.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!