Novice

“Moj UM. Me ovira ali podpira? Kako do zdravih misli, motivacije in samozavesti.”

V sodelovanju z GSŠRM Kamnik naše člane, starše, nogometaše vabimo na predavanje katerega bo vodila priznana plavalka Sara Isaković. Prijave so možne preko eventima, vse informacije pa dobite v nadaljevanju članka.

Sara Isaković bo v petek 17.01.2020 imela predavanje, ki bo usmerjeno v aktivne športnike in rekreativce tako mlade kot odrasle in ker športnik dosega optimalne rezultate šele, ko je poleg primernega talenta in treningov na ustreznem nivoju tudi njegova psihična priprava. Korak v to smer je lahko tudi spodnje predavanje. Ustrezno tako za starše mladih športnikov kot športnike same.

Predavanje bo v petek 17. 1. ob 18:30 v veliki predavalnici GSŠRM Kamnik. Prijava in vstopnice si zagotovite na eventim.si ali s klikom TUKAJ.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!