Novice

Pred nami je pestro pripravljalno obdobje

Člani bodo pričeli s pripravami na novo sezono v ponedeljek 13. januarja. Pred fanti je zelo pestro pripravljalno obdobje, cilj tega pa je, da se zelo dobro pripravijo na kratek spomladanski del…

Radomljani v spomladanskem delu lovijo tako napredovanje v 1. SNL, kot tudi finale Pokala Slovenije. V polfinalu se bodo namreč pomerili z lendavsko Nafto, medtem, ko jih v kratkem spomladanskem delu čaka kar nekaj težkih obračunov. Zaradi tega se je strokovni kader odločil za zelo pestro pripravljalno obdobje. Dolgčas fantom v nobenem primeru ne bo. Prilagamo vam seznam potrjenih prijateljskih srečanj in ob tem opominjamo, da lahko pride še do morebitnih sprememb.

Seznam prijateljskih srečanj:

25.1. – Bravo
29.1 – Olimpija
1.2. – Tabor Sežana
8.2. – Brežice
22.2. – Krško

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!