fbpx

Novice

RUMENI BOJEVNIKI GOSTUJEJO V KOPRU

Po slabem nizu je »Rumeni četi« v 23. krogu 2.  SNL uspelo vknjižiti novo zmago, 13. v letošnjem prvenstvu. Radomljani so bili v petkovem dvoboju boljši od ptujske Drave, naslednji tekmec nekdanjega prvoligaša pa bodo Ankarančani. Dvoboj se bo odvijal na atletskem stadionu koprske Bonifike. Tekma bo tudi uvodno dejanje 24. kroga, v katerem bodo Primorci poskušali končati negativno serijo. Glavni sodnik srečanja bo Miran Bukovec, pomočnika ob liniji pa bosta Herženjak Erik in Šprah Robert. Sobotno srečanje bo dalo določene odgovore za nadaljevanje drugo ligaškega prvenstva. S štirimi zaporednimi ničlami so zašli v nevarne vode, saj so le še za dve točki pred predzadnjimi Biljami. Se bo »Galebom« uspelo pobrati po nizu štirih porazov? Jeseni so Radomljani na krilih Hajrića slavili, bodo Ankarančani v soboto našli recept za prvega strelca lige? Se Radomljani vračajo v borbo za prvi dve mesti?

Sobota 20.4.2019, ob 14.00 uri: ANKARAN POSTOJNA – KALCER RADOMLJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!