fbpx

Novice

prvomajsko kresovanje

PRVOMAJSKO KRESOVANJE in GOLAŽ

Kot vsako leto, bomo tudi letos 30.4. v Športnem parku Radomlje tradicionalno prižgali NAJVEČJI KRES daleč naokoli! Od 19. ure dalje nas bo zabavala skupina Gino ‎& Band.  Za bogat srečelov, odlično vzdušje, dobro hrano in hladno pijačo pa bomo poskrbeli mi.

PRVEGA maja zjutraj od 8:00 dalje pa ne pozabite na prvomajski golaž in ogled nogometne tekme med veterani NK Radomlje in gasilci PGD Radomlje, Homec in Rova s pričetkom ob 11.00 uri.  Na zelenicah se nam bodo ob 9:30 pridružili tudi nogometaši sestrskih klubov NK Radomlje, NK Komenda in NK Virtus, ki se bodo pomerili v manjšem turnirju kategorije U11

_______________________________________________________________________

NK in ŽNK Radomlje organizirata tradicionalno prvomajsko kresovanje v Športnem parku Radomlje, kjer nas bo na predvečer 1. maja in ob prižganem kresu, zabavala skupina Gino ‎& Band. Večnamenski šotor je že pripravljen, kar pomeni, da enostavno ni razloga, da nas ne bi obiskali. Ne pozabite niti na BOGAT SREČELOV, mi pa bomo poskrbeli za odlično vzdušje, dobro hrano in hladno pijačo.prvomajski kres

Lepo vabljeni v  torek, 30. aprila 2019, od 19. ure dalje v našo družbo.

…In seveda tudi v sredo, 1. 5. na odličen prvomajski golaž!