Novice

RUMENI BOJEVNIKI BOLJŠI OD ANKARANA

Rumeni bojevniki so se danes odpravili v Koper, kjer so odigrali srečanje druge slovenske nogometne lige. Nasproti jim je stala ekipa Ankarana, ki se je izkazala za trdega nasprotnika, kljub temu pa so rumeni bojevniki slavili z izidom 0:1.

Pri Mlinarjih so od prve minute začeli Adam, Horvat, Mornar, Brolih, Poglajen, Trdin, Demirči, Cerar, Primc, Ahačič in Hajrić. Že od samega začetka tekme so bili naši fantje boljši nasprotnik in si preko Cerarja in Hajrića priigrali dve lepi priložnosti, ki pa sta ostali neizkoriščeni. Vseeno to ni zmedlo naših fantov in so še naprej pritiskali na gostujoča vrata ter kmalu tudi zadeli. Natančen je bil kdo drug kot Anel Hajrić, ki tako ostaja najboljši strelec druge slovenske nogometne lige. Kljub dobri igri rumenih bojevnikov se izid do konca prvega dela ni spremenil. Tudi v drugem delu so gledalci spremljali podobno srečanje. Postopoma so v igro vstopili še Barukčić, Gajić in Marinšek, ki so še dodatno poživili igro. Naši fantje so bili tudi v drugem polčasu boljši tekmec, izid pa se do konca ni več spremenil. Naši fantje so tako vknjižili nove tri točke in se tako še utrdili na tretjem mestu prvenstvene lestvice.

NK ANKARAN : NK KALCER RADOMLJE 0:1

HOČEMO, ZMOREMO, SMO