RAZKRIVAMO: Znani so termini poletnih športnih taborov

POLETNE POČITNICE 2021!

Tudi letos bomo v Športnem parku Radomlje, tokrat že ŠTIRINAJSTIČ zapored, poskrbeli za aktivnosti in zabave polne poletne počitnice. Že tradicionalno bomo izvajali dva  različna programa poletnih taborov:

1. športni poletni tabor
2. nogometni tabor

Poletni tabori so namenjeni vsem deklicam in dečkom, starim od 6 do 12 let.

Počitnice  bomo vsak dan od 7:30 pa do 17:00 ure aktivno preživeli v mirnem in lepem okolju Športnega parka Radomlje in okolici. Ves čas in v kolikor nam bo le vreme dopuščalo, bomo preživeli na svežem zraku in se zabavali ob športnih aktivnostih in pestrem animacijskem programu. Ker se je nočitev v šotorih izkazala za odlično in nepozabno doživetje, bomo tudi letos eno noč preživeli skupaj s taborniki, seveda v kolikor se boste za to odločili.

1. TERMIN –   28.6. – 2.7.2021
2. TERMIN – 5.7. -9.7. 2021
3. TERMIN – 12.7. – 16.7.2021
4. TERMIN – 16.8. – 20.8.2021
5. TERMIN – 23.8. – 27.8.2021

Namen obeh taborov je združiti prijetno s koristnim in vsakemu otroku zagotoviti, da bo na taborih čim bolj užival in še dolgo razlagal o svojih dogodivščinah, ki se mu bodo vtisnile v spomin. Za to bodo poskrbeli animatorji, ki uživajo v delu z otroki in za otroke.

Na koncu prispevka si lahko ogledate utrinke lanskih počitnic, ko je z nami poletne počitnice preživljajo več kot 110 otrok.

PROGRAM:

ŠPORTNI POLETNI TABOR

–  spoznavanje  z različnimi športnimi panogami (odbojka, nogomet, košarka, lokostrelstvo, badminton, atletika, namizni tenis…
– kolesarski izlet,
– odhod na bazen in igre z vodo (poskrbljeno je tudi za neplavalce)
– obisk tabornikov (postavljanje šotorov,taborniški večer)
– obisk gasilcev,
– zabavno učenje angleščine,
spoznavanje osnov preživetja v naravi,
 – lov za zakladom,
– otroška bitka talentov,
– športne igre naših dedkov in babic.
priprava sadno-zelenjavnih napitkov, ki si jih bodo otroci sestavili po svojih željah.

Da pa bodo počitnice nekaj prav posebnega si bomo tudi sami postavili šotore, zakurili taborni ogenj, si na njem spekli slastne hrenovke in si ogledali film v našem kinu na prostem.

NOGOMETNI TABOR

Nogometno obarvani program je namenjen vsem nogometnim navdušenkam in navdušencem, ki si želijo tudi v poletnih dneh več časa preživeti ob igranju nogometa, ter si tako izboljšati nogometno tehniko, strel ali preigravanje. Udeleženci tega program bodo imeli 1-2x na dan trening z licenciranimi nogometnimi trenerji, na treningih pa se jim bodo pridružili tudi nogometaši članskega moštva in jim pokazali tudi svoje spretnosti.  Poleg urjenja nogometnih veščin se bodo otroci lahko zabavali tudi z igro nogometnega tenisa, si izmerili hitrost strela in skozi igro pilili svoje znanje. .

Tako bomo del aktivnosti obeh programov  izvedli skupaj in tako vsem otrokom omogočili kar se da pester in zabaven program.

*Pridržujemo si tudi pravico do spremembe programa.

KAJ VKLJUČUJE CENA:

• Cena posameznega tedenskega termina poletnih počitnic znaša 150€.
  • Za prvih 20 prijavljenih znaša cena 140€
  • OBROČNO PLAČILO – Možno je obročno plačilo na 3 obroke. Zadnji obrok plačila pa je potrebno izvesti pred izbranim terminom tabora. V kolikor želite obročno plačilo, le to navedite poleg prijave.
  • POPUST – 10% – člani NK Radomlje, ŽNK Radomlje, NK Virtus
                       – 10% –  bratec/sestrica
    *Popusti se ne seštevajo!

CENA VKLJUČUJE: animacijski program, animatorji, kosilo, dopoldanska in popoldanska malica ter večerja na dan nočitve, prevozi in vstopnine, učno gradivo, diploma, majica, vsak otrok pa bo prejel tudi povezavo do fotografij, ki ga bodo spominjale na nepozabne počitnice.

PRIJAVA

Prijavite se na e-mail [email protected] ali na tel. številko 040/532-559 (Matic Robida).

Mesta so omejena, zato si svoje zagotovite čim prej!

Ob prijavi posredujte:
ime in priimek otroka,
– termin
– leto rojstva,
– naslov, poštna št. in kraj,
– telefon, e-pošta,
– član kluba (da/ne),
–  konfekcijska številka majice (višina otroka),
– vrsta počitnic (športni poletni tabor/nogometni tabor),
– ali bo otrok prenočil (da/ne)
– ali dovolite fotografiranje otroka (da/ne)

Za uspešno rezervacijo termina je potrebno plačati predplačilo  v znesku 30€, ki se všteva v končno plačilo, a se v primeru odjave ne vrača.

Navodila za izvedbo predplačila:

Naziv: NOGOMETNI KLUB RADOMLJE, Prešernova cesta 43, 1235 Radomlje

Sklic (referenca): 00 termin  2021,
npr. v primeru rezervacije prvega termina, ki poteka od 28. – 2.7. v vpišete referenco
00 28-02-07-2021

IBAN: SI56 0230 4001 6902 457 (Odprt pri NLB d.d.)

Namen plačila: Vrsta tabora (športni poletni tabor oz. nogometni tabor) in ime ter priimek otroka

.

KAKO SMO SE IMELI PREJŠNJA LETA?

Kako smo se imeli, si lahko ogledate na spodnjih povezavah:

– https://www.nk-radomlje.si/pred-nami-je-se-zadnji-pocitniski-termin/
–  http://nk-radomlje.si/rekordna-udelezba-na-poletnih-taborih/