Novice

Radomljani po nove tri točke v Dekane

Radomljani so minuli konec tedna vknjižili nove tri točke in to kar proti sosedom iz Doba. Radomljani so bili skozi celotno srečanje boljši in nevarnejši. Po nove tri točke pa se Radomljani jutri odpravljajo v Dekane…

Radomljane tokrat čaka izredno težak dvoboj in sicer na gostovanju pri Jadranu iz Dekanov. Kljub temu pa rumeni bojevniki lahko samozavestno zakorakajo v nov izziv saj ob Nafti iz Lendave veljajo za trenutno najboljšo obrambo v prvenstvu – prejeli so namreč samo tri zadetke tako kot Nafta. Jadran se trenutno nahaja na enajstem mestu prvenstvene razpredelnice kar pa še ne pomeni, da je dvoboj že dobljen. Radomljani vsekakor potrebujejo nove tri točke s katerimi bi se povzpeli na sam vrh prvenstvene razpredelnice. Znanje in svežine imajo zadosti.

Pred nami so novi izzivi, saj se bodo rumeni bojevniki v soboto pomerili še na drugem gostovanju in sicer v Krškem, nato pa v Radomlje prihaja Rudar iz Velenja.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

Foto: Manca Hvalič