Novice

Člani z zmago na vrh tabele

Včeraj so Radomljani gostovali v Dekanih kjer so si na težkem gostovanju vendarle zagotovili nove tri točke. Z novimi tremi točkami pa so se tako zasidrali na sam vrh 2. SNL…

Radomljani so v letošnji sezoni prigarali še četrto zmago in sicer na zelo težkem gostovanju v Dekanih. Kot smo pred srečanjem poudarjali so se nogometaši Jadrana upirali z vsemi močmi. Rumeni bojevniki so se borili vse do zadnjega sodnikovega žvižga. V domačem taboru so ostali še z igralcem manj, saj je v 57. minuti prekršek za drugi rumeni karton prejel Žiga Perhavec. Da je bilo srečanje zelo agresivno priča podatek, da je glavni sodnik srečanja pokazal kar osem rumenih kartonov. Radomljani so se do treh točk dokopali v 80. minuti srečanja. Uspešen izvajalec najstrožje kazni je bil Anže Pišek, ki je z golom dosegel tudi svoj prvi zadetek v letošnji sezoni. 

Radomljani naslednjo tekmo gostujejo v Krškem nato pa v sredo 16.9. gostijo bivšega prvoligaša in sicer Rudar Velenje, ki je v 5. krogu presenetljivo izgubil proti Dobu…