Novice

VRH LESTVICE BRANIMO V KRŠKEM

Članska ekipa se jutri odpravlja na težko gostovanje v Posavje, kjer bodo naši fantje branili vrh prvenstvene lestvice. 

Tekma bo odigrana ob 14.00h,  na stadionu Matije Gubca. Ogledate pa si jo lahko tudi v neposrednem prenosu na Sportklubu. 

Gostovanje v Krškem je za naše fante tradicionalno težko. Tekmeca sta v 2.SNL odigrala 11 tekem, za zmago uspešnejši pa so Krčani, ki so slavili štirikrat. Kljub temu pa rumeni bojevniki lahko samozavestno zakorakajo v nov izziv saj ob Nafti iz Lendave veljajo za trenutno najboljšo obrambo v prvenstvu – prejeli so namreč samo tri zadetke. Krško se trenutno nahaja na osmem mestu prvenstvene razpredelnice, naši fantje pa zasedajo sam vrh. 

 

Sobota, ob 14.00: KRŠKO – KALCER RADOMLJE
Sodnik: Matej Čontala
Prepoved igranja: /
Neposredni prenos: Sportklub

 

HOČEMO,ZMOREMO,SMO!