fbpx

RADOMLJANI NA PRIJATELJSKEM OBRAČUNU BOLJŠI OD TABOR SEŽANE

Radomljani so reprezentančni premor izkoristili za pripravo na nadaljevanje jesenskega dela sezone. Pred zadnjimi tremi obračunu Prve lige Telemach v letošnjem koledarskem letu so se Mlinarji pomerili z moštvom Tabor Sežane, ki je v sredo, 23. novembra gostovala na prijateljskem obračunu v Športnem parku Radomlje.

Nermin Bašić tokrat ni mogel računati na Domna Mrežarja, Gala Primca in Vicka Ševlja, ki so vsi odsotni zaradi poškodb. V prvem polčasu so Radomljani nasprotniku s Krasa nasuli kar tri zadetke, ko so v polno merili Andrej Pogačar, Tin Hrvoj in Ester Sokler. V drugem polčasu so Radomljani ohranili visok ritem in nadaljevali z nevarnimi napadi proti vratom Sežane, a niso uspeli ponovno zadeti. Tekma se je končalo z izidom prvega polčasa 3:0.

Radomljani bodo naslednjo prvenstveno tekmo odigrali v sredo, 30. novembra proti ekipi NK Domžale.

Tekst: Lamin Diallo