Novice

Radomljane okrepil izkušeni napadalec!

Novopečeni član Radomelj je postal izkušeni nogometaš, ki se v svoji karieri lahko pohvali tudi z mednarodnimi izkušnjami. Gre za 36 – letnega napadalca, ki bo s svojimi izkušnjami še kako prav prišel v nadaljevanju sezone.

Nogometaš, ki je v svoji nogometni karieri nastopal za Domžale, Koper, Celje in pustil pečat tudi v Romuniji, bo v prihodnje nosil dres Radomelj. Gre za Jako Štromajerja, ki je v prvi slovenski nogometni ligi zbral kar 186 nastopov in dosegel tudi 32 zadetkov. Ob tem velja omeniti, da je bil član vseh mlajših reprezentačnih selekcij. Vsekakor ga v Radomljah čaka vnovič trdo delo pod taktirko strokovnega štaba. Jaka bo s svojimi izkušnjami v veliko pomoč mladim radomeljskim upom v borbi za napredovanje v 1. SNL in finale pokala.

Za konec pa še zanimiva anekdota. Naj omenimo, da sta Oskar Drobne in Jaka Štromajer v Celju kot soigralca osvojila pokal. Se morda zgodovina ponavlja?

JAKA DOBRODOŠEL!

SKUPAJ SMO MOČNEJŠJI!