fbpx

Novice

Ivo Čančar novi trener vratarjev

Radomljani v zimskem prestopnem roku krepijo tudi strokovni kader. Po tem, ko je Radomljane že poleti zapustil Vasja Simčič v vlogi trenerja vratarjev so se Radomljani vendarle odločili in ponudili priložnost Ivu Čančarju.

Po tem, ko je pol leta za celotno nogometno šolo vratarjev skrbel Valentin Vidergar, je vodstvo našlo skupni jezik z Ivom Čančarjem. Slednji bo tako prevzel treniranje vratarjev v mladinski akademiji in članski selekciji. Ivo je bil donedavni trener vratarjev na Dobu kjer je sodeloval z glavnim trenerjem Toševskim. Med drugim je deloval tudi v Medvodah. V svoji nogometni karieri je Čančar uspešno stal med vratnicama tako v 2. SNL, kot tudi v 3. SNL.

“Sem izredno vesel ponujene priložnost iz strani kluba kot so Radomlje. Mislim, da lahko veliko pripomorem k dobri formi vratarjev tako v članski, kot tudi v mladinskih selekcijah.  Veselim se dela, kot tudi novih izzivov.”

IVO DOBRODOŠEL!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!