Novice

Prošnja za dodelitev 0,5% dohodnine

Nogometni klub Radomlje in njegova nogometna šola postajata vedno bolj prepoznavna v ožjiin širši okolici. Tu se na igriščih v Športnem parku Radomlje ter osnovni šoli redno ukvarja s športom preko 300 otrok, ki skrbijo za svoje zdravje, razvoj in napredek v nogometnem znanju. Mladinska šola nogometa, tako poleg redne vadbe v klubu, deluje tudi v okviru interesnih dejavnosti na osnovni šoli. Poglavitni cilji vadbe v šoli so predvsem spoznavanje nogometa skozi igro, seznanjanje z osnovnimi tehničnimi prvinami,razvijanje motoričnih sposobnosti, socializacija in druženje, seznanjanje s pravili nogometa ter zabava. Ker hočemo otrokom ponuditi še več, se na vas obračamo s prošnjo o dodelitvi 0,5% dohodnine. To je tisti odstotek dohodnine, ki ga lahko namesto državnemu proračunu, namenite našemu društvu, ki nam bo prišel izjemno prav. Zatorej vas naprošamo, da izpolnete obrazec in ga oddate na davčni urad ali izpostavo(najkasneje do 31.12.2019).

Vaša odločitev za vas ne predstavlja nikakršne dodatne finančne oziroma davčne obremenitve. Nogomet je ekipni šport in samo skupaj lahko otrokom ponudimo nekaj, kar bo za njih postalo nepozabno. V imenu celotne nogometne šole, predvsem pa vseh otrok se vam že vnaprej zahvaljujemo.

Obrazec_donacija_dohodnine