fbpx

Novice

PRIJATELJSKI TEKMI PROTI SVETOVNIM ZVEZDNIKOM

Rumeni bojevniki so v sredo odigrali svojo četrto prijateljsko tekmo. Zabeležili so še tretjo zmago, saj so bili z izidom 7:1 boljši od igralcev nogometnega kluba Komenda. Do začetka prvenstva bodo naši šampioni odigrali še tri prijateljske tekme. Dve prihajata že v naslednjih dneh, ko se bodo rumeni bojevniki pomerili proti Al Hilalu in Al Saddu. Obe tekmi se bosta odigrali v Avstrijskem Lienzu.

Proti Al Hilalu se bodo rumeni bojevniki pomerili v nedeljo, 22.7., ob 17:00 uri. Al Hilal prihaja iz Savdske Arabije in je dvakrat osvojil azijsko ligo prvakov, osemnajstkrat postal državni prvak Savdske Arabije ter osemkrat slavil v pokalu Savdske Arabije. Vodi jih sloviti trener Jorge Jesus, ki je v preteklosti vodil Benfico in Sporting. Novo spektakularno tekmo bodo rumeni bojevniki odigrali v ponedeljek, ko se bodo pomerili proti Al Saddu, ki prihaja iz Katarja. Za Al Sadd igrajo številni svetovni zvezdniki, med drugim tudi sloviti Xavi, ki je bil dolgoletni kapetan Barcelone ter Gabi, ki je v preteklosti nosil dres Atletico Madrida.

Našim fantom na prihajajočih tekmah želimo obilo užitkov in veliko sreče.