fbpx

Novice

KADETI IN MLADINCI PRED ZIMSKIM ODMOROM ŠE PROTI OLIMPIJI

Kadeti in mladinci bodo v sredo odigrali še zadnje srečanje pred zimskim odmorom. Gre za zaostalo tekmo 10. kroga prve slovenske kadetske in mladinske nogometne lige. Rumeni bojevniki se odpravljajo na gostovanje v Ljubljano, kjer  se bodo pomerili proti Olimpiji.

Naši mladi rumeni bojevniki so v soboto odigrali še zadnjo domačo tekmo v tem letu. Varovanci Boruta Smolnikarja so z izjemno predstavo premagali svoje vrstnike iz Domžal. Končni izid 1:0, je v prvem polčasu postavil Nedim Ljubijankić. Tudi selekcija do devetnajst let je pokazala srčno predstavo, žal pa so v samem zaključku srečanja prejeli zadetek in nesrečno izgubili. Priložnost za osvojitev novih točk pa prihaja že v sredo, ko se bosta obe ekipi pomerili proti Ljubljanski Olimpiji. Kadeti bodo svojo tekmo začeli ob 12.00 uri, mladinci pa dve uri za njimi. Obe srečanji se bosta odigrali v Športnem centru Jama, na igrišču z umetno travo. Našim fantom na zadnji tekmi v sezoni želimo obilo športne sreče.

21.11. ob 12.00 uri; NK OLIMPIJA U17 : NK KALCER RADOMLJE U17

21.11. ob 14.00 uri; NK OLIMPIJA U19 : NK KALCER RADOMLJE U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO