fbpx

Novice

RUMENI BOJEVNIKI BODO AKTIVNI ŠE ZADNJIČ V TEM KOLEDARSKEM LETU

Rumeni bojevniki bodo v soboto odigrali zadnje srečanje v tem koledarskem letu. Odpravljajo se v Novo mesto, kjer bodo ob 13.00 uri gostovali pri Krki. Srečanje, na katerem bo pravico delil Miran Bukovec, se bo pričelo ob 13.00 uri.

Naši šampioni so v preteklem krogu žal izgubili, še vedno pa se nahajajo na prvem mestu prvenstvene lestvice. Odlično uvrstitev želijo potrditi tudi na sobotnem srečanju, kjer jih zanima le zmaga. Vseeno pa jih čaka težko delo, saj jim bo nasproti stala odlična ekipa Krke, ki se trenutno nahaja na četrtem mestu prvenstvene lestvice. Tokratna nasprotnika sta se v začetku sezone že pomerila. V Športnem parku Radomlje se je srečanje končalo z izidom 1:1. Zadetek za rumene bojevnike je dosegel Anel Hajrić, ki je še vedno prvi strelec druge slovenske nogometne lige. Prenos sobotne tekme si boste lahko ogledali tudi na programih Šport kluba.

24.11. ob 13.00 uri; NK KRKA : NK KALCER RADOMLJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO