Novice

Pismo predsednika NK Radomlje

Dragi nogometni prijatelji!

Neverjetno! Po prvih štirih kolih v katerih NK Radomlje ni okusil zmage, je sledila serija, ki ji ni para. Danes smo prvi in jesenski prvaki.

Iskrene čestitke strokovnemu štabu na čelu z glavnim trenerjem Nerminom Bašićem  in vsakemu igralcu posebej. Naredili ste veliko stvar in morate biti ponosni na to. Prav v veselje vas je gledati, kako delujete na igrišču in kakšno je vzdušje v garderobi. Nihče ni verjel, da lahko z najmlajšo ekipo v ligi osvojimo naslov jesenskega prvaka, damo največ in dobimo najmanj golov in vsi, prav vsi konkurenti nam danes gledajo v hrbet.

Foto: Lado Vavpetič

Lepo je biti predsednik NK Radomlje te dni. Ni bilo lahko v preteklih letih ampak nikoli nismo obupali. Vsakič smo se uspeli pobrati in prišli do tega, da so danes  člani prvi, kadeti in mladinci imajo v prvi ligi na računu 31 točk, otrok je v parku vedno več, položena je nova umetna trava…

Vse to je močan veter v jadra našega kluba in prepričan sem, da je tudi ob koncu sezone lahko tako lepo ali pa še lepše.

Hvala lepa vsem, ki nas podpirate in gremo naprej!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO – RUMENI BOJEVNIKI!

 

Predsednik NK Radomlje: Matjaž Marinšek