PETA TEKMA, TRETJA ZMAGA!
Naši šampioni so v nedeljo odigrali še peto pripravljano srečanje in zabeležili še tretjo zmago. Proti ekipi iz Šenčurja so bili boljši z rezultatom 6:0.
Tekmo so začeli: Adam, Ivkić, Zukić, Halilović, Lidjan, Cerar, Barukčić, Jakovljević, Janković, Marinšek, Kovjenić. V igro so vstopili še: Trdin, Struna, Brolih, Tadić, Nuhanović, Lužar, Škrlep, Levec, Grvala, Vidović.
Za naše so zadetke dosegli: Janković, Jakovljević, Cerar, Trdin, Lužar ter Nuhanović.
V priloženem posnetku vam prilagamo vse vrhunce tekme ter dosežene zadetke naših šampionov.
V soboto 29.7. bo potekala generalka pred začetkom druge Slovenske nogometne lige. Naši šampioni se bodo ob 18. uri pomerili proti Madžarskemu prvoligašu Puškaš Akademii FC.
