fbpx

Novice

Barukčić: “na igrišču delamo eden za drugega”

Naši člani so zakorakali že v peti teden priprav. V tem času so opravili veliko količino treningov v katerih pa igralci uživajo, kar nam je zaupal tudi kapetan moštva Igor Barukčić: »Priprave potekajo odlično. Igralci smo z načinom dela zelo zadovoljni, najbolj pomembno pa je, da je zelo malo poškodb, in upam, da bo tako ostalo tudi v prihodnje. Vzdušje v slačilnici in izven nje je zelo dobro. S fanti imamo zelo dober odnos, kar je moč občutiti tudi na treningih in tekmah. Na igrišču delamo eden za drugega, si  pa tudi izgovorimo nekaj neokusnih, ko je to potrebno. Tem dogodkom se po tekmi zelo radi nasmejimo. Lahko rečem, da se ustvarja res posebno vzdušje, katerega v prejšnji sezoni ni bilo.« Prav tako kot s treningi, so igralci zelo zadovoljni tudi s pristopom novega trenerja Nermina Bašića: »O trenerju lahko povem le lepe besede. Je zelo dober človek, kar mi zelo veliko pomeni. Z njegovim delom, predvsem pa z načinom, s katerim pristopa k igralcem sem navdušen.«

Po lanski sezoni se je od NK Radomlje poslovilo kar nekaj igralcev, vseeno pa Igor na to ne gleda z negativne plati: »Ekipa se je v primerjavi z lansko sezono dosti spremenila. Odšlo je kar nekaj igralcev, vendar smo jedro ekipe uspeli zadržati. Prišli so novi fantje, o katerih imam zelo pozitivno mnenje. Najprej so zelo dobre osebe, kar je najpomembnejše, nato pa so seveda tudi dobri igralci. Verjamem, da bodo bili v sezoni, ki je pred nami, dodana vrednost.«

Za konec nam je kapetan moštva zaupal še cilje za prihodnjo sezono: »Pričakujem zelo zanimivo sezono, v kateri bodo naše želje in cilji seveda povezani s povratkom v prvo ligo, če pa nam to ne bo uspelo, pa na to ne bom gledal kot na neuspeh.«

Našim šampionom želimo veliko uspehov ter uspešen štart v novo zgodbo, vas pa vabimo, da jih pri tem podprete. Prva možnost bo že to soboto ob 18.00h v Športnem parku Radomlje, ko v goste prihajaja Madžarska Puškaš Academia.