Novice

Mark Zabukovnik na preizkušnji v Španiji

V minuli sezoni še mladinec, letos član prve ekipe Radomelj, a že na preizkušnji v španskem Leganesu. Mark Zabukovnik je včeraj odpotoval na enotedensko preizkušnjo v okolico Madrida.

Komaj 18 – letni član Radomelj, ki je pustil ogromen pečat v mladinskih selekcijah rumeno črnih, se je včeraj podal na novo življenjsko izkušnjo. Klub, ki je v minuli sezoni končal na 13. mestu prve španske lige se je ogrel za Marka in mu ponudil enotedensko preizkušnjo. Danes je nogometaš sredine igrišča že opravil prvi trening, vsekakor pa je po prestopu Hajrića le to vnovična potrditev, da se v Radomljah dela dobro.

Kakšna prihodnost čaka Zabukovnika bo znano v prihodnjih dneh, velja pa omeniti, da so ob Marku še drugi rumeni bojevniki, ki bi pravtako lahko v prihodnje svoje znanje prikazovali na tujem…