fbpx

Novice

KONJEVIĆ OKREPIL STROKOVNO VODSTVO

Sanel Konjević se je pridružil nogometnemu klubu Radomlje, kjer bo v prihodnosti deloval v strokovni ekipi trenerja Nermina Bašića, ki je tako dodal še en kamenček v mozaik svoje ekipe.

Sanel Konjević je na Slovenskem nogometnem prostoru zelo znano ime. V preteklosti je deloval kot funkcionar ter igralec Interblocka. V zadnjem obdobju pa je prav pri tem klubu opravljal tudi funkcijo trenerja. V preteklosti je deloval tudi kot trener pri nogometnem klubu Svoboda, ki ga je v dveh sezonah popeljal iz pete v tretjo Slovensko ligo. Slovensko nogometno občinstvo pa ga je najbolje spoznalo v obdobju, ko je bil direktor nogometnega kluba Olimpije. Konjević je to funkcijo opravljal dve leti in pol.

Sanelu želimo čim več uspehov z Radomeljskim klubom!

Hočemo, zmoremo, smo!

 

Avtor: D. Zupan