fbpx

Novice

KONEC ZIMSKIH PRIPRAV S TEKMO V MEDULINU

V soboto so se člani odpravili še na zadnjo pripravljano tekmo na jug Istre, kjer so se pomerili proti FK Radnički Beograd, srbskim nogometnim klubom, ki trenutno tekmuje v prvi ligi Srbije. Tekma v vetrovnih razmerah in na slabem igrišču, se je končala z rezultatom 0:0.

Trener Oliver Bogatinov je precej pozitivno naravnan:

“Tekma v Medulinu je bila odigrana v sklopu zaključka zimskih priprav. V zadnjem tednu pred začetkom prvenstva smo odigrali dve prijateljski tekmi, kjer je večina igralcev dobila priložnost 90 minut za igro. Obe tekmi sta dali določene odgovore. Generalno pa lahko rečem, da smo uspešno opravili načrtovano in začrtano delo in razen enega ali dveh treningov nam je tudi vreme večino časa bilo naklonjeno kot tudi sami pogoji za delo v našem športnem parku v Radomljah. “

Oglejte si še nekaj foto utrinkov iz sončnega Medulina.

Tekst in foto: Adelisa Kadirić