fbpx

Novice

Oliver: “Čaka nas tekma za šest točk”

Prejšnji teden nas je obiskala ekipa Sportkluba, ki si je vzela čas za našega trenerja Oliverja Bogatinova, katerega čaka prva ligaška tekma v vlogi trenerja. Oglejte si spodaj priložen prispevek iz oddaje Pod prečko.

Kaj pričakuje in kakšne vtise ima do sedaj nam je povedal tudi sam.

Oliver: “V Novi Gorici igramo tekmo z neposrednim konkurentom za obstanek v ligi. To je tekma, ki nosi v nogometnem žargonu 6 točk in šteje dvojno a hkrati se zavedamo, da je pred nami še 16 kvalifikacijskih tekem in da na koncu prvenstva v maju letos bomo seštevali točke. Psihološko se zagotovo pozna na ekipi, serija 16 tekem brez zmage v prvenstvu in ravno zaradi tega nas veseli serija pozitivnih rezultatov v pripravljalnem obdobju.”

Povezava do prispevka na našem youtube kanalu:

https://youtu.be/v_Cz44deYDU

 

Tekst: Adelisa Kadirić

Video: Sportklub-Pod prečko