fbpx

Novice

JAKOVLJEVIĆ: »ZANIMAJO NAS SAMO TRI TOČKE«

V soboto se naša članska ekipa odpravlja na Ptuj, kjer bo odigrala svojo prvo tekmo v spomladanskem delu sezone, nasproti pa jim bo stala ekipa nogometnega kluba Drava. Rumeni bojevniki bi morali v preteklih dveh tednih že odigrati tekmi proti Zarici in Fužinarju, žal pa sta bili tekmi zaradi slabih vremenskih razmer odpovedani.

Tekma na Ptuju se bo pričela ob 15.00 uri, pravico pa bo delil Marko Lacković, pomagala pa mu bosta Tadej Friš in Jure Sužnik. Naše fante zanimajo samo tri točke, kar nam je povedal tudi Robi Jakovljević: »Tekma z Dravo bo zelo težka tekma, saj gre za zelo dobrega nasprotnika, vendar pa se mi z njimi ne obremenjujemo in gledamo samo sebe in svojo igro. Premagali smo jih že na prvem srečanju, tudi sedaj pa gremo na vse tri točke.« Na tej tekmi bodo v rumenem dresu zaigrale tudi nekatere zimske okrepitve, ki so se odlično vklopile v ekipo: »Vzdušje v ekipi je odlično. Skozi celotne priprave smo odlično trenirali. Vsi novi igralci, ki so se priključili ekipi, so se hitro vklopili. Smo prava klapa na in izven igrišča.«

Našim fantom na sobotni tekmi želimo obilo športne sreče!