fbpx

Novice

Izjemni rezultati v Umagu

Tudi letos so se naši mladi upi udeležili turnirja Umag Trophy 2024 za selekciji U10 in U11.

Turnirja smo se udeležili z dvema ekipama v vsaki kategoriji. Izjemen uspeh je dosegla ekipa U10 Rumeni, ki je osvojila 4. mesto v konkurenci 64 ekip, kar je najboljša uvrstitev našega kluba do sedaj!

Na poti do polfinala so med drugim premagali tudi velikane, kot so Parma Calcio, FC Sofia Nacional in Maribor. V tekmi za 3. mesto so do zadnje minute držali remi proti velikemu Juventusu, na koncu pa za las ostali prekratki za še večji uspeh.

Dober nastop je uspel tudi ekipi U11 NK Radomlje Rumeni, ki je v skupinskem delu le za točko zgrešila preboj v 1/8 finala, na koncu pa osvojila 29. mesto. Preostali dve ekipi sta si nabrali veliko novih izkušenj, ki jim bodo prav prišle v nadaljevanju nogometne poti.

Bravo!