fbpx

Novice

Dobro smo pripravljeni, cilji so jasni

Po reprezentančnem premoru se nadaljuje državno prvenstvo, najprej nas čaka zahtevno gostovanje v Mariboru, kjer pa so Radomljani nazadnje prišli do velike zmage in do uvrstitve v četrtfinale pokala.

»Vsaka tekma je nova tekma, vselej se moraš dokazovati. Ne razmišljamo o zadnji medsebojni tekmi, saj gremo znova od začetka,« opozarja Nino Kukovec, ki se zaveda, da ga s soigralci čaka zahtevna tekma. Cilji pa so jasni: »Dobro smo pripravljeni, tri točke bi nam pomenile veliko. Želimo se dvigniti na lestvici.«

Nino je nogometno odrasel v Mariboru, zato se v Ljudski vrt rad vrača. »Vselej, ko pridem v Ljudski vrt, se dobro počutim. Tam je moj dom, v mladinskem pogonu so me vsi imeli radi. Vesel sem, ko se vrnem, in želim se maksimalno dokazati,« je pred petkovo tekmo, ki bo ob 17:30, zaključil 22-letni napadalec.