fbpx

Novice

Profesionalna pogodba za Stjepana Davidovića

19-letni Stjepan Davidović, produkt naše akademije, ki je na prvi tekmi drugega dela sezone v Kopru zaigral v prvi postavi, je podpisal prvo profesionalno pogodbo z Radomljami. Med Mlinarji bo do konca sezone 2026/27.

»Tu imam vse pogoje za napredek, zato je bila odločitev enostavna. Trenerski štab je odličen, s soigralci se dobro razumem, vem, da bom dobil priložnost in to bi rad izkoristil,« je dejal Stjepan.

Športni direktor Grega Marinšek: »Naša vizija je jasna. V akademiji imamo fante z izjemnim potencialom in eden od njih je Stjepan. S pristopom na treningih in na tekmah si je zaslužil priložnost v članskem moštvu in prvo profesionalno pogodbo. Prepričani smo, da bo kljub mladosti že v tej sezoni pomemben del prvega moštva.«

#hočemozmoremosmo