fbpx

Novice

IVAČIČ NA CIPER

V lanski sezoni prvi vratar našega nogometnega kluba, Aljaž Ivačič, bo danes na Cipru opravil zdravniški pregled ter podpisal enoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja še za eno leto. Aljaž, ki je v dresu nogometnega kluba Radomlje v prvi ligi zbral 37 nastopov, je izbral FC Pafos, v katerem bo moči združil s Slovenskim strokovnjakom Luko Elsnerjem. Ivačič na Cipru pričakuje korak naprej v svoji karieri: »Vem, da je FC Pafos prava izbira zame ter korak naprej v moji karieri. S trdim delom na treningih si bom poizkusil pridobiti zaupanje trenerja ter se na takšen način zahvaliti klubu za zaupanje. Nogometnemu klubu Radomlje pa se ob tej priložnosti zahvaljujem za ponujeno priložnost ter odlično sodelovanje v preteklosti.«

Aljaž, nogometni klub Radomlje se ti zahvaljuje za profesionalno delo ter odlične predstave, hkrati pa ti želimo obilo uspeha na tvoji športni poti.

Avtor: Zupan D.

Foto: Vid Ponikvar