fbpx

Novice

ČLANOM SO SE PRIKLJUČILI TUDI ŠTIRJE MLADINCI

V času zimskih priprav bodo s člansko ekipo trenirali tudi štirje igralci, ki so uradno še člani mladinske ekipe NK Radomlje. Anel Zulić, Anže Kolar, Ismir Nadarević in Rok Štorman bodo v naslednjih tednih imeli priložnost, da se dokažeju šefu strokovnega štaba Nerminu Bašiću. Zulič in Kolar sta priložnost v Prvi ligi Telemach že dobila. Visokorasli Zulić je v domačem članskem tekmovanju zbral že dva nastopa, priložnost pa je dobil tudi v pokalu. Bočni branilec Kolar pa ima za člansko moštvo v Prvi ligi zabeležene že tri nastope. Nadarević in Štorman bosta na priložnost morala počakati vsaj do spomladanskega dela.

S to potezo NK Radomlje daje poudarek na vključevanje talentiranih mladih igralcev iz nogometne akademije v članski nogomet, kar je del dolgoročne strategije kluba.