fbpx

Novice

Člani v sredo proti Dobu, polfinale pokala 10. junija

Člani po dveh odigranih prijateljskih srečanjih ostajajo v pripravljalnemu ritmu za prihajajočo polfinalno tekmo proti Nafti. Slednja bo na sporedu 10.6. na Brdu pri Kranju in sicer ob 17.30 uri.

Po tekmi v Celju kjer so se Radomljani odlično uprli favoriziranim Celjanom so nato v sredo odigrali še prijateljsko srečanje proti Bravotu in iztržili remi. Dejansko so rumeno-črni v drugi tekmi prikazali igro, ki daja veliko vzpodbudo pred polfinalnim obračunom proti Nafti. V nadaljevanju bodo Radomljani v sredo ob 17.00 uri odigrali prijateljsko srečanje še proti Dobu. Tekma bo seveda potekala za zaprtimi vrati.

Naj spomnimo, da je Nogometna zveza Slovenije v minulem tednu določila datum izvedbe polfinala Pokala Slovenije. Radomljani se bodo tako proti lendavski Nafti zoperstavili 10.6. ob 17.30 uri na Brdu pri Kranju. Prenos srečanja bo na SportKlubu.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

Tekt: M.K.
Foto: Manca Hvalič