fbpx

Novice

V Športnem parku je zelo živahno

Po skoraj dvomesečnem premoru zaradi epidemije sporočamo veselo novico, da se treningi mlajših selekcij nadaljujejo. Pod budnim očesom smo ujeli nekatere fante različnih selekcij in to veselje do nogomet tudi posneli.

Sonce, žoga, vik in krik vseh otrok je ponovno privabil številne otroke na nogometna igrišča. Trenažni proces spremlja veselje in živahnost. Starši se ponovno srečujejo na kavi ali ob pivu v našem športnem lokalu, ki ponuja med drugim tudi toaste ali pizze. Vsa tri naravna igrišča so si opomogla, tribuna počasi dobiva končni izgled, vso dogajanja pa se več ali manj dogaja na umetni travi. Za vas smo pripravili nekatere utrinke naših mladih bodočih upov.

? Tudi selekciji U12 in U10 vneto trenirata pod taktirko Andraža Pustotnika, Blaža Potariča in Dušana Balutta??#hocemozmoremosmo #skupajsmomocnejsi #rumenibojevniki

Objavil/a NK Radomlje dne Sreda, 27. maj 2020

?? Danes so v Športnem parku Radomlje prišli na račun tudi naši najmlajši vratarji➡️ Z našimi vratarji se v mlajših…

Objavil/a NK Radomlje dne Torek, 26. maj 2020

?⚽️ Današnje dogajanje v Športni park Radomlje in veselje otrok ob snidenju z žogo ➡️ Tudi trenerji in pomočniki ne…

Objavil/a NK Radomlje dne Torek, 19. maj 2020