fbpx

Novice

ČLANI V KRATKEM NA PRIPRAVE V ČATEŽ, V PETEK ŽE PRVA PREIZKUŠNJA ZA RADOMLJANE

Prvi teden zimskih priprav je že za nami. Varovanci trenerja Nermina Bašića in njegovih pomočnikov pa se že pripravljajo na prvo prijateljsko tekmo, ki bo na sporedu v petek, 14.1.2022 na Hrvaškem proti prvoligašu HNK Gorica. Tekma bo odigrama na domačem stadionu HNK Gorica v Veliki Gorici s pričetkom ob 14.00 in prenosom na HNTV.

V torek 25. januarja, pa se bo četa rumeno črnih odpravila na petdnevno bivanje v Čatež, kjer bosta odigrani še dve prijateljski tekmi. Nasprotniki bodo širši javnosti znani v kratkem. Po povratku v Radomlje in krajšem odmoru se bo članska ekipa ponovno odpravila na tuje in namreč v Poreč, kjer bo opravila še zadnji del priprav pred nadaljevanjem Prve lige Telemach. Prva uradna tekma v drugem delu sezone bo odigrana v Kidričevem 12.2.2022 proti Aluminiju.