fbpx

Novice

Člani pričeli s pripravami, v Radomljah tudi prva okrepitev

Radomljani so v ponedeljek pričeli s pripravami na novo sezono. V moštvu je nekoliko novih obrazov, Radomljani pa so se že odločili tudi za prvo okrepitev.

Rumeni bojevniki so po uspešni sezoni, ki je navsezadnje vseeno pustila grenak priokus, pričeli s pripravami na novo sezono. Cilj je več ali manj enak prejšnji sezoni. Temu primerno bo tudi zahtevno pripravljalno obdobje saj se bodo Radomljani pomerili kar z dvema madžarskima ekipama v Kranjski Gori. 

 Blaić (sredina) v društvu agenta Ćuka (levo) in predsednika kluba Matjaža Marinška (desno)

Da bi bilo moštvo pripravljeno na izzive so Radomljani včeraj že naznanili prvo okrepitev. V vrste rumeno črnih se seli Zvonimir Blaić, ki je nazadnje nosil dres Šibenika. V svoji karieri je nosil med drugim tudi dres Širokega Brijega in Zrinjskega. Zvonimirju želimo dobrodošlico v rumeno – črnem dresu.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

Tekst: M.K.