fbpx

Novice

Člani na zahtevno gostovanje na Koroško

Jutri čaka člansko ekipo sila zahtevno gostovanje na Koroškem. Tokrat se bodo pomerili s Fužinarjem in sicer ob 17.00 uri…

Rumeni bojevniki se po štirih krogih druge slovenske nogometne lige nadejajo novih treh točk. A nove tri točke bo potrebno z borbeno igro tudi zagotoviti. V minulih krogih je pri članih v začetni enajsterici prihajalo do nekaj rotacij in prav slednje bi se morda lahko zgodile tudi jutri. Fužinar je v minulem krogu presenetljivo izgubil proti Rogaški z 2:1, do sedaj pa nanizal zmago, remi ter dva poraza. Vsekakor sta Aljaž Medved in Tadej Trdina zveneči imeni jutrišnjeg domačega moštva. Kljub temu ima strokovni kader v rokavih marsikateri odgovor za drugo gostovanje v sezoni.

Trenutno so Radomljani zelo razigrani, saj so v štirih krogih dosegli kar enajst zadetkov in prejeli tri zadetke v prvem krogu v Krškem. Radomljani se trenutno nahajajo na drugem mestu prvenstvene razpredelnice. Ali bo Radomljanom uspelo zadržati zmagovalni niz tudi tokrat bo jasno jutri po 19.00 uri…