Novice

Člani jutri proti Kolpi v pokalu MNZ Ljubljane

Žreb MNZ Ljubljane je našim članom pred začetkom nove sezone namenil Kolpo in prav jutri bodo naši rumeni bojevniki odšli v Gradac braniti lanskoletni naslov prvaka MNZ pokala.

V okolici Metlike bo jutri s pričetkom ob 17.30 uri potekal prvi krog pokala MNZ Ljubljane. Ne pozabimo, da so naši člani v minuli sezoni osvojili MNZ pokal in sicer proti ljubljanskemu Bravotu. Kolpa nastopa v regionalni ljubljanski ligi kjer bo svoje moči merila z ekipami Rudarja iz Trbovelj, Slovana, Interblocka, Bele Krajine… Vsekakor izjemno zanimiva liga z nekaterimi bivšimi prvoligaši.

Kljub temu, da bi si Oskar Drobne želel preizkusiti nekatere mlade upe pa to žal ne bo mogoče, saj naše mladince jutri čaka prekinjena nedeljska tekma proti moštvu Olimpije…

HOČEMO, ZMOREMO, SMO !